Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

Diena kā piedzīvojums Ūziņos!

18. jūnijs Ūziņu bibliotēkai un tās vadītājai Gunitai Kulmanei izvērtās kā ļoti spraiga, interesanta un emocionāliem notikumiem bagāta diena. Bibliotēku apciemoja psihoterapeits Viesturs Rudzītis, lai pētītu dzejnieces Aspazijas saknes, viņas dzimto vietu, un vietas, kuras Aspazija aprakstījusi savās atmiņās. Reizē ar viņu bibliotēkā ieradās arī rakstniece Inguna Bauere un vides un radio žurnāliste Anitra Tooma, kuras bija ieradušās, lai izpētītu bibliotēkā atrodošos materiālus par Ūziņu izcilo farmācijas doktoru Eduardu Svirlovski.

Lasīt tālāk

Ceļa Jūtis

Zaļenieku bibliotēkā klāt pasākums „Ceļa Jūtis”. Šoreiz tas aizvedīs ceļojumā uz Bavāriju. Labākais laiks, lai dotos uz Bavāriju ir tieši jūnijā, kad viss plaukst un zied, pagasta aktīva lasītāja to tikko ir izbaudījusi. 2.jūlijā pulksten 10:00 Zaļenieku bibliotēkā būs iespēja piedalīties virtuālajā ceļojumā uz Bavāriju. Pasākums ir bez maksas un aicināts ikviens interesents!

Lasīt tālāk

Jauniešiem piedāvā iespēju apgūt vairāk nekā 100 profesijas bez maksas

Profesionālās izglītības iestādes visā Latvijā aicina jauniešus, kuri vēlas īsā laikā iegūt profesiju, pieteikties Jauniešu garantijas finansētajās vienu un pusotru gadu ilgajās profesionālās izglītības programmās. Jauniešiem vecumā no 17 līdz 29 gadiem ir iespēja izvēlēties un apgūt kādu no 114 profesijām, mācību laikā saņemot stipendiju.

Lasīt tālāk

"Vasaras noskaņas"

Līdz 31.jūlijam Pārlielupes bibliotēkā apskatāma lasītājas Gaļinas Kuzminihas gleznu izstāde "Vasaras noskaņas". Eļļas tehnikā tapušajās gleznās pārsvarā redzami koši un daudzkrāsaini vasaras ziedi. Izstādē apskatāmas arī dažādu tematu figurālas kompozīcijas. Laipni aicināts ikviens interesents!

Lasīt tālāk

“Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2015” grāmatu kolekcija

Kā jau katru gadu, Jelgavas pilsētas bibliotēkas piedalās lasīšanas veicināšanas programmā "Bērnu un jauniešu žūrija". Tās mērķis ir veicināt lasītprieku un bibliotēkas pakalpojumu izmantošanu jauno lasītāju vidū. Programmā ietvertās grāmatas paredzētas dažāda vecuma bērniem, jauniešiem un vecākiem.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next