Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

"No kurienes nākam"

3.martā pulksten 14:00 Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas mazajā zālē (310.telpa) aicinām uz sarunu ar rakstnieci, skolotāju un Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieri Lūciju Ķuzāni. Uz šo tikšanos laipni aicināts ikviens interesents!

Lasīt tālāk

Aspazijas 150.dzimšanas dienas pasākums

8.martā pulksten 14:00 Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā notiks Aspazijas 150.dzimšanas dienas pasākums. Pasākuma laikā dzeja skanēs latviešu, krievu un angļu valodā Aijas Magones, Ņinas Ņeznamovas un Agneses Zeltiņas izpildījumā. Uz pasākumu aicināts ikviens interesents!

Lasīt tālāk

Virtuāls ieskats Aspazijas darbu lappusēs

Aspazijas darbi tiešsaistē ir brīvi pieejami ikvienam interneta lietotājam Latvijas Nacionālajā digitālajā bibliotēkā. Lai lasītājam būtu vieglāk atrast ar mūsu novadu saistītos fragmentus šajā apjomīgajā krājumā, Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā ir sagatavots virtuāls ieskats Aspazijas darbu lappusēs, kā arī materiālos par izcilo dzejnieci - ar saitēm uz tekstiem tiešsaistē. Tie ir gadu veca „maza cilvēka gabaliņa” atmiņu uzplaiksnījumi no bērnības paradīzes, skolas gaitas Zaļeniekos un Jelgavā, „ceļā uz jaunu pasauli”, mājskolotājas darbs Jaunsvirlaukā un Limbažu apkārtnē, kā arī tālākais dzīves gājums.

Lasīt tālāk

Nacionālā bibliotēka rīko Rainim un Aspazijai veltītu konkursu jaunajiem lasītājiem

Atzīmējot Raiņa un Aspazijas 150. jubilejas gadskārtu, Latvijas Nacionālā bibliotēka sadarbībā ar Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padomi (LBJLP, IBBY Latvijas nodaļu) rīko „Plašā Apvāršņa konkursu” jaunajiem lasītājiem. Tā galvenais temats būs Raiņa un Aspazijas darbi, idejas un dzīvesstāsti, kuri tiks aktualizēti mūsdienu bērnu lasīšanas pieredzē. Konkurss notiks 3 kārtās.

Lasīt tālāk

VSAA aktualitātes un e-pakalpojumi

25.februārī pulksten 10:00 Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā tiksimies ar Valsts sociālās aģentūras Jelgavas reģionālā nodaļas vadītāju Daci Olti. Tikšanās tēma "VSAA aktualitātes un e-pakalpojumi". Laipni aicināts ikviens interesents!

Lasīt tālāk

Arhīvs

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next