Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

Jaunos un topošos vecākus izglītos par bērnu zīdīšanu

Jelgavas Zinātniskā bibliotēka sadarbībā ar Latvijas Vecāku kustību aicina vecākus apmeklēt izglītojošus tematiskos pasākumus katru mēnesi. Pirmais vecākiem piedāvātais bezmaksas seminārs 2 stundu garumā "Bērna zīdīšana - teorija un prakse" notiks jau 28. augustā Krišjāņa Barona zālē 2 plūsmās - pulksten 12:00 un 16:00. Šo semināru realizē Zīdīšanas konsultantu asociācija, Slimību profilakses centra projekta ietvaros visā Latvijā. Vadītāja šoreiz būs Sandra Lase - kompetenta lektore par zīdīšanas jautājumiem.

Lasīt tālāk

Mācību gada atklāšanas pasākums "ZinīBUMS"

1.septembrī 14:00 Raiņa parkā notiks mācību gada atklāšanas pasākums "ZinīBUMS". Nosvini savu pirmo skolas dienu ar Tirkizband, Jelgavas pilsētas un novada jauniešu bigbendu Raita Ašmaņa vadībā, Benefici, Intrigu, Vēja zirdziņu, Jelgavas pilsētas bibliotēkām un grupu Musiqq!

Lasīt tālāk

Viktors Hausmanis. Jelgavas teātris

Jelgavas pilsētas un novada bibliotēkās saņemta jauna grāmata, Jelgavā dzimušā zinātnieka un teātra vēsturnieka Viktora Hausmaņa monogrāfija "Jelgavas teātris" (Zinātne, 2014).

Lasīt tālāk

Daudz laimes!

Piektdien, 15.augustā, Pārlielupes bibliotēkas emuāram jeb blogam apritēja 7 gadi. Pārlielupes bibliotēka bija pirmā publiskā bibliotēka Latvijā, kas izveidoja savu blogu un rakstīja par ikdienu, notikumiem un aktualitātēm bibliotēkā. Tas ir ieguvis lasītāju cieņu un interesi, jo vien pēdējā mēneša laikā blogam bijuši 972 skatījumi. Ievērojams skaits. Bloga pastāvēšanas laikā ir publicēti 706 dažādi raksti, kā arī liels skaits fotogrāfiju, domugraudu, dzejoļu un atziņu.

Lasīt tālāk

Bezmaksas publikācijas par Ebolas vīrusu

Reaģējot uz Ebolas vīrusa postošo izplatību un tās neparedzamajām sekām, AAAS (The American Association for the Advancement of Science) izsludina Ebolas vīrusa tematikai veltītās kolekcijas bezmaksas pieeju pasaules pētniekiem, ekspertiem un interesentiem.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next