Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

Grega laukums

Jelgavas Zinātniskā bibliotēka piedalās Narvesen rīkotajā konkursā "Diena kā piedzīvojums". Pirmā kārta ir veiksmīgi noslēgusies un pienācis laiks interneta balsojumam. Aicinām ikvienu nobalsot par Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas pagalma rekonstrukciju, lai radītu jauniešiem vidi, kurā notiks dažādi grāmatu lasīšanu veicinoši pasākumi.

Lasīt tālāk

Dailes teātris izrādei „Pīters Pens” aicina ziedot mīkstās rotaļlietas

Topošās izrādes bērniem „Pīters Pens” veidotāji būs pateicīgi par jebkāda izmēra un formas mīkstajām rotaļlietām, kas būs noderīgas izrādē. No 30.jūlija rotaļlietas lūdzam nogādāt Dailes teātrī (no dienesta ieejas Bruņinieku ielā) un ievietot tās īpašajā kastē. Kā pateicību teātris ikvienam ziedotājam dāvinās izrādes „Pīters Pens” plakātu ar galveno varoņu autogrāfiem. Plakātu varēs saņemt pie teātra dežuranta.

Lasīt tālāk

Jelgavniek, Latvijai vajag tavu dziesmu!

Rakstniecības un mūzikas muzejs aicina sabiedrību iesaistīties topošās ekspozīcijas "Dziesma" veidošanā, stāstot par dziesmas un dziedāšanas nozīmi savā dzīvē. Jelgavas iedzīvotājus muzeja darbinieki ielūdz uz tikšanos otrdien, 12. augustā, plkst. 13:00 Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas Krišjāņa Barona zālē (Akadēmijas ielā 26), kur ikviens aicināts pastāstīt par kādu īpašu dziesmu vai ar dziedāšanu saistītu notikumu savā dzīvē. Intervijas notiks nepiespiestā gaisotnē pie kafijas vai tējas tases.

Lasīt tālāk

Karnevāla gājiens "Gribu iet uz bibliotēku"

Noslēdzies Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra organizētais domrakstu konkurss "Kā atmodināt Saulcerīti?". Tika iesūtīti 259 darbi, no kuriem 69 labākie darbi tiks publicēti grāmatā, tādā veidā visiem būs iespējams iepazīties ar jaunu, 21.gadsimta leģendu par Stikla kalnu, Antiņu un Saulcerīti. Balvā bērni saņem ielūgumu piedalīties karnevālā "Gribu iet uz bibliotēku" 8. septembrī un grāmatas autoreksemplāru.

Lasīt tālāk

Gaismas pils lentes griešanas ķēdē piedalīsies Lāsma Zariņa

Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas direktorei būs iespēja piedalīties unikālā akcijā : Gaismas pils lentes griešanas ķēdē, kur katrs dalībnieks izvēlas nākamo cilvēku no visas Latvijas, kuram ir iespēja pārgriezt lenti ar īpašām digitālām šķērēm. Katrs akcijas dalībnieks sev par piemiņu varēs paturēt izgriezto lentes fragmentu, kas pildīs arī grāmatzīmes funkciju.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next