Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

Kas jāēd rudenī?

7.oktobrī pulksten 18:00 Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā, Veselības mēneša ietvaros, notiks tikšanās ar dietoloģi Lolitu Neimani. Sarunā "Kas jāēd rudenī?" dietoloģe sniegs padomus par veselīgu uzturu. Laipni aicināts ikviens interesents!

Lasīt tālāk

Oktobris Jelgavā – Veselības mēnesis

Jelgavas pilsētā oktobris tiks aizvadīts veselības veicināšanas ietvaros. Veselības mēneša ietvaros plānotie pasākumi sadalīti četros blokos: veselīgi paēdis, fiziski aktīvs, mierīgs un laimīgs, drošs un brīvs jelgavnieks. Arī Jelgavas Zinātniskā bibliotēka aicina lasītājus un pilsētas iedzīvotājus apmeklēt Veselības mēneša pasākumus.

Lasīt tālāk

Ievērojami cilvēki Jelgavā

Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā sastādīts 2016.gada kalendārs “Ievērojami cilvēki Jelgavā”. Kalendārs

Lasīt tālāk

Starptautiska konference „Grāmatniecība un bibliotēkas Jelgavā un Šauļos līdz 1940.gadam”

28.oktobrī Jelgavas Zinātniskā bibliotēka sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku rīko starptautisku konferenci „Grāmatniecība un bibliotēkas Jelgavā un Šauļos līdz 1940.gadam”. Konference norisināsies Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā.

Lasīt tālāk

Latvijas seniori sacenšas pirmajā datorprasmju olimpiādē

1. oktobrī Starptautiskajā senioru dienā septiņās Latvijas pilsētās norisinājās pirmā Senioru datorprasmju olimpiāde. Rīgā, Daugavpilī, Rēzeknē, Jēkabpilī, Liepājā, Jelgavā (Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā) un Cēsīs to rīkoja Lattelecom sociālās atbildības iniciatīvas Pieslēdzies, Latvija! kursu dalībniekiem. Starppilsētu konkurencē pirmo vietu ieguva Jelgava, iegūstot 20 no kopsummā 23 punktiem. Tai sekoja Jēkabpils un Liepāja attiecīgi ar 19 un 18 punktiem.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next