Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

Ģimenes diena "Ziemas prieki bibliotēkā"

Jelgavas Zinātniskā bibliotēka 7.februārī pulksten 12:00 aicina uz ģimenes dienu "Ziemas prieki bibliotēkā"! Kopīgi piedalīsimies konkursos, apskatīsim izstādes, darbosimies radošajās darbnīcās un klausīsimies mūziku, kā arī, 12:30 baudīsim Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes "Kultūra" bērnu vokālā ansambļa "Rotiņa" priekšnesumu un pulksten 13:00 kopīgi ar radošo apvienību "Teātris un es" meklēsim to, kurš mežā saka "OI-OI". Tiekamies bibliotēkā - labo sajūtu vietā! Laipni aicināts ikviens interesents!

Lasīt tālāk

Jaunumu dienā aicina bibliotēka

Katra mēneša trešajā ceturtdienā Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkas lasītavā notiek tradicionālā Jauno grāmatu diena, kas jau iemantojusi popularitāti lasītāju vidū. Ikviens interesents aicināts apskatīt un rezervēt sev lasīšanai pēdējā mēneša laikā saņemtās grāmatas un citus izdevumus, iepazīt plašo bibliotēkas krājumu, uzzināt vairāk par bibliotēku, par tās daudzveidīgajiem pakalpojumiem.

Lasīt tālāk

Keramika un rotas

Līdz 8.martam Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas Nozaru literatūras abonementā apskatāma Dainas Petteres izstāde "Keramika un rotas". Daina Pettere ir amatu meistare no 1986.gada, pašlaik Dobeles amatu mājā vada keramikas pulciņu skolniekiem un pirmskolniekiem. Māksliniecei patīk eksperimenti un senā keramika. Laipni aicināts ikviens interesents!

Lasīt tālāk

PAGASTA BIBLIOTEKĀRS – GAISMAS NESĒJS!

Līdz 1.martam lasītāji un bibliotēkas draugi aicināti piedalīties Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības rīkotajā konkursā "Pagasta bibliotekārs - gaismas nesējs!". Šī ir iespēja pateikt paldies savam bibliotekāram par entuziasmu un radošumu, rūpēm par saviem lasītājiem, savas bibliotēkas izveidošanu par vietējo gaismas pili, mājīgu bibliotēkas vidi, laipnību un smaidu.

Lasīt tālāk

STRĒLNIEKU LAIKS. 1915-1918

Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas lasītavā skatāma jauna izstāde no kolekcionāra Jāņa Vilka krājuma - unikālas strēlnieku laikā izdotas grāmatas, preses izdevumi, fotoattēli un pastkaršu oriģināli.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next