Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

Uzmanību! Rafī nāk!

17.februārī pulksten 14:00 Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā būs iespējams satikties ar mīluli un grāmatu varoni - suņuku Rafī. "Rafī par suni nemaz nevar saukt, viņš ir partneris, cīņu biedrs, draugs.", tā par savu suni stāsta grāmatu autore Vita Štelmahere. Uz tikšanos aicināts ikviens interesents!

Lasīt tālāk

"Aklais randiņš ar grāmatu"

Jelgavas Zinātniskā bibliotēka 14. februārī – Valentīna dienā – aicina visus grāmatmīļus uz neparastu tikšanos jeb “Aklo randiņu ar grāmatu.”

Lasīt tālāk

Jaunumu dienā aicina bibliotēka

Katra mēneša trešajā ceturtdienā Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkas lasītavā notiek tradicionālā Jauno grāmatu diena, kas jau iemantojusi popularitāti lasītāju vidū. Ikviens interesents aicināts apskatīt un rezervēt sev lasīšanai pēdējā mēneša laikā saņemtās grāmatas un citus izdevumus, iepazīt plašo bibliotēkas krājumu, uzzināt vairāk par bibliotēku, par tās daudzveidīgajiem pakalpojumiem.

Lasīt tālāk

Keramika un rotas

Līdz 8.martam Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas Nozaru literatūras abonementā apskatāma Dainas Petteres izstāde "Keramika un rotas". Daina Pettere ir amatu meistare no 1986.gada, pašlaik Dobeles amatu mājā vada keramikas pulciņu skolniekiem un pirmskolniekiem. Māksliniecei patīk eksperimenti un senā keramika. Laipni aicināts ikviens interesents!

Lasīt tālāk

PAGASTA BIBLIOTEKĀRS – GAISMAS NESĒJS!

Līdz 1.martam lasītāji un bibliotēkas draugi aicināti piedalīties Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības rīkotajā konkursā "Pagasta bibliotekārs - gaismas nesējs!". Šī ir iespēja pateikt paldies savam bibliotekāram par entuziasmu un radošumu, rūpēm par saviem lasītājiem, savas bibliotēkas izveidošanu par vietējo gaismas pili, mājīgu bibliotēkas vidi, laipnību un smaidu.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next