Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

Sākot ar jūniju – izmaiņas pilsētas bibliotēku darba laikā

No 1.jūnija līdz 31.augustam Jelgavas pilsētas bibliotēkas strādās pēc vasaras darba laika.

Lasīt tālāk

Vējā ābeles raud

31.maijā pulksten 13:00 Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā notiks dzejas kluba "Pieskāriens" jubilāru dzejas lasījumi "Vējā ābeles raud". Aicināts ikviens, kuram prieku sagādā dzeja!

Lasīt tālāk

Aspazijas un Raiņa darbu pirmizdevumi no kolekcionāra Jāņa Vilka krājuma

Aicinām iepazīties ar jelgavnieka kolekcionāra Jāņa Vilka grāmatu izstādi “Raiņa un Aspazijas darbu pirmizdevumi” Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas lasītavā. Kolekcijā iekļautas unikālas un vērtīgas grāmatas, kuras izdotas, sākot ar 19. gadsimta beigām un beidzot ar Pirmās Latvijas Republikas periodu. Jāpiezīmē, ka izstādē iekļautās grāmatas Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas krājumā nav atrodamas.

Lasīt tālāk

Lasītavas un Nozaru abonementa apvienošana

Lasītava un Nozaru abonements ir apvienoti. Tas nozīmē, ka Lasītavas grāmatas, kas paredzētas izmantošanai uz vietas bibliotēkā, tagad nebūs izdalītas atsevišķi, bet atradīsies vienkopus ar Nozaru abonementa grāmatām. Dzeltena uzlīme uz grāmatas “signalizē” par to, ka šis izdevums netiek izsniegts uz mājām! Lūdzam apmeklētājus pievērst tam uzmanību! Neskaidrību gadījumā jautājiet bibliotekāram!

Lasīt tālāk

Mazliet mākslas

Līdz 30.maijam bibliotēkā "Pārlielupe" apskatāma jauna gleznu izstāde, ko piedāvā jelgavniece Kirīna Platenberga. Savus 15 darbus viņa nosaukusi „Mazliet mākslas”. Eļļas tehnikā veidotās gleznas uzbur krāšnus ziedus, ainavas un savdabīgas klusās dabas. Nelielu ieskatu izstādē var iegūt bibliotēkas "Pārlielupe" draugiem.lv galerijā. Laipni aicināts ikviens interesents!

Lasīt tālāk

Arhīvs

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next