Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

Ziemassvētku brīnumzeme Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā

Svētdien,21.decembrī, Jelgavas Zinātniskā bibliotēka pārvērtīsies Ziemassvētku brīnumzemē. No pulksten 12:00 bibliotēkā darbosies vairākas darbnīcas, un bērniem būs iespēja veidot Ziemassvētku kartītes, darināt eglīšu rotājumu un svečturus, veidot svētku puzurus no niedrēm un iesaistīties vēl daudzās interesantās aktivitātēs. Pasākums notiek bez maksas.

Lasīt tālāk

Svētkos izmaiņas pilsētas bibliotēku darba laikā

Ziemassvētku un jaunā gada svētku laikā pilsētas bibliotēkās mainīts darba laiks. 19.decembrī Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā un tās filiālēs – bibliotēkā „Pārlielupe”, Miezītes bibliotēkā un bērnu bibliotēkā „Zinītis” būs Spodrības diena, kad bibliotēkas apmeklētājiem ir slēgtas. 23.decembrī, pirmssvētku dienā, bibliotēkas strādās no 10:00 līdz 17:00. Ziemassvētkos, no 24.decembra līdz 26.decembrim, Jelgavas pilsētas bibliotēkas būs slēgtas.

Lasīt tālāk

Madaras Boldiševicas veidoto ziedu rotu izstāde

Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas nozaru literatūras abonementā aplūkojama Madaras Boldiševicas veidoto ziedu rotu izstāde. "Ziedu veidošana vienlaikus ir relaksācija un radoša nodarbe, kas rada prieku sev un citiem," par savu aizraušanos stāsta Madara. Madara ir Deco Cay Craft akadēmijas (Japan) instruktore, kur māca polimērmāla veidotu ziedu un skulpturālo minatūru veidošanu. Šobrīd studē pedagoģijas maģistratūrā un paralēli ir izveidojusi arī savu studiju "Madeira Flowerland", kurā piedāvā apgūt ziedu veidošanas māksu.

Lasīt tālāk

Vecmāmiņu klubiņš Miezītes bibliotēkā

Miezītes bibliotēkā ir izveidots Vecmāmiņu klubiņš, iedvesmojoties no vietējām vecmāmiņām. Viņas ir čaklas, idejām bagātas un radošas. Ja arī tu vai tava vecmāmiņa dzīvo netālu no Miezītes bibliotēkas, laipni aicinātas uz nākamo Vecmāmiņu klubiņa tikšanos 20.decembrī pulksten 15:00 Piparkūku ballē. Būs garšīgi!

Lasīt tālāk

Aizmāršīgo lasītāju dienas

No 1.decembra līdz 2015.gada 31.janvārim Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā, bērnu bibliotēkā "Zinītis", bibliotēkā "Pārlielupe" un Miezītes bibliotēkā būs "Aizmāršīgo lasītāju dienas". Atnes grāmatas! Nemaksā kavējuma naudu! Informē citus!

Lasīt tālāk

Arhīvs

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next