Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

Kalnciema Novadnieku saiets

8.novembrī pulksten 12:30 Valgundes pagasta Tīreļu bibliotēkā norisināsies VII Kalnciema Novadnieku saiets.

Lasīt tālāk

Karnevāla gājiens "Gribu iet uz bibliotēku"

Kopš Latvijas Nacionālās bibliotēkas atklāšanas svētkiem pagājuši trīs mēneši. Vēl tagad atmiņā ir palicis krāšņais karnevāla gājiens "Gribu iet uz bibliotēku!", kurā piedalījās aptuveni 1500 bērnu pašdarinātos karnevāla tērpos no visas Latvijas. Bērni devās no Rātslaukuma pāri Akmens tiltam uz Gaismas pili. LNB Youtube profila rubrikā "Videotēka" var apskatīt īsu un retrospektīvu pasākuma video atskatu.

Lasīt tālāk

Diena kā piedzīvojums

Jelgavas Zinātniskā bibliotēka ir saņēmusi atzinību par dalību Narvesen rīkotajā konkursā "Diena kā piedzīvojums" un ieguldījumu aktīva dzīvesveida popularizēšanā jauniešu vidū. Paldies visiem par atbalstu un balsojumu!

Lasīt tālāk

Virtuālā izstāde "Baltijas valstu bēgļu nometnes Vācijā. 1944-1951"

Šogad aprit 70 gadi kopš bēgļu gaitās devās tūkstošiem Baltijas valstu iedzīvotāju, tādēļ Baltijas valstu atmiņu institūcijas: Igaunijas Nacionālais arhīvs, Martina Mežvīda Lietuvas Nacionalā bibliotēka, "Baltijas mantojuma tīkls" (Baltic Heritage Network) Latvijas Nacionālā arhīva vadībā un kopā ar atbalstītājiem ir izveidojuši virtuālo izstādi "Baltijas valstu bēgļu nometnes Vācijā. 1944–1951".

Lasīt tālāk

Izsludina konkursu Erasmus+ projektu pieteikumiem

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) izsludina 2015. gada projektu pieteikumu konkursu Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta atbalsta programmā Erasmus+. Konkursā var piedalīties organizācijas, kas darbojas izglītības, mācību, jaunatnes vai sporta jomā.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next