Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

Tautasdziesmu dziedāšanas vakars rudens noskaņās

17.septembrī pulksten 18:00 Jelgavas Zinātniskā bibliotēka aicina uz tautasdziesmu dziedāšanas vakaru "Miķeļdienu gaidot...". Uz kopīgu dziedāšanu aicināts ikviens, kam patīk dziedāt, dungot un būt kopā. Par tautasdziesmu un latviskās dzīvesziņas pasākumiem šajā rudens-ziemas periodā gādās folkloras kopas "Dimzēns" vadītāja Velta Leja.

Lasīt tālāk

Jaunumu diena - 18.septembrī

Katra mēneša trešajā ceturtdienā Zinātniskās bibliotēkas lasītavā notiek Jauno grāmatu diena. Tā ir lieliska iespēja iepazīties ar visiem pēdējā mēneša laikā saņemtajiem jaunumiem, kā arī pieteikties rindā populārāko grāmatu saņemšanai uz mājām.

Lasīt tālāk

Eiropas Parlaments. Jūsu balsis. Mūsu darbs.

Ir iznācis jaunais Eiropas Parlamenta buklets JŪSU BALSIS. MŪSU DARBS. 2014.gada maijā Eiropas iedzīvotāji piedalījās balsošanā. Viņu ievēlētie deputāti veido jauno Eiropas Parlamentu ar jaunu politisko spēku līdzsvaru. Šajā bukletā var apskatīt pirmos darbus un izmaiņas, kā arī faktus un skaitļus par jauno Eiropas Parlamentu.

Lasīt tālāk

Karjeras tests jauniešiem "Kāds tipiņš Tu esi?"

Valsts izglītības attīstības aģentūra sociālajā tīklā Draugiem.lv izveidojusi digitālu spēli jauniešiem "Kāds tipiņš Tu esi?", lai, atbildot uz 10 jautājumiem, parādītu jauniešiem kā pašiem meklēt atbildes uz savas karjeras izvēles jautājumiem. Savu personības tipu jaunietis var noteikt, izvēloties kādu no pieciem uzvedības veidiem desmit situācijās.

Lasīt tālāk

Izglītojošs seminārs "Kā attīstīt sava bērna muzikālo talantu"

12.oktobrī pulksten 15:00 Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas Krišjāņa Barona zālē “Latvijas vecāku kustība” iepazīstinās ar Suzuki metodi,- izglītības pieeju, kas ikvienā bērnā attīsta viņam piemītošo neierobežoto spēju potenciālu. Suzuki metodes pamatideja – itin visiem bērniem piemīt dotības, un tās attīstās un pilnveidojās labvēlīgā vidē.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next