Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

Ģimenes diena bibliotēkā

26.oktobrī no pulksten 12:00 līdz 15:00 Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā notiks "Ģimenes diena bibliotēkā". Pasākuma mērķis ir palīdzēt arvien vairāk cilvēkiem atrast ceļu uz bibliotēku. Šajā svētdienā mēs piedāvājam ģimenēm kopīgi pavadīt laiku bibliotēkā, piedalīties radošajās darbnīcās un apskatīt izstādes.

Lasīt tālāk

Diena kā piedzīvojums

Jelgavas Zinātniskā bibliotēka ir saņēmusi atzinību par dalību Narvesen rīkotajā konkursā "Diena kā piedzīvojums" un ieguldījumu aktīva dzīvesveida popularizēšanā jauniešu vidū. Paldies visiem par atbalstu un balsojumu!

Lasīt tālāk

Izsludina konkursu Erasmus+ projektu pieteikumiem

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) izsludina 2015. gada projektu pieteikumu konkursu Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta atbalsta programmā Erasmus+. Konkursā var piedalīties organizācijas, kas darbojas izglītības, mācību, jaunatnes vai sporta jomā.

Lasīt tālāk

Virtuālā izstāde "Baltijas valstu bēgļu nometnes Vācijā. 1944-1951"

Šogad aprit 70 gadi kopš bēgļu gaitās devās tūkstošiem Baltijas valstu iedzīvotāju, tādēļ Baltijas valstu atmiņu institūcijas: Igaunijas Nacionālais arhīvs, Martina Mežvīda Lietuvas Nacionalā bibliotēka, "Baltijas mantojuma tīkls" (Baltic Heritage Network) Latvijas Nacionālā arhīva vadībā un kopā ar atbalstītājiem ir izveidojuši virtuālo izstādi "Baltijas valstu bēgļu nometnes Vācijā. 1944–1951".

Lasīt tālāk

Izstādes "Dabas veltes un sēnes ziemai" noslēguma pasākums Kalnciemā

Kalnciema pagasta bibliotēkā 31. oktobrī pulksten 15:00 notiks izstādes "Dabas veltes un sēnes ziemai" noslēguma pasākums ar paštaisīto konservējumu degustāciju. Interesentiem būs iespēja piedalīties konservējumu vērtēšanā. Labākajai saimniecei - pārsteiguma balva.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next