Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

Ievadlekcija "Dabīgā ģimenes plānošana un auglības atpazīšanas metode"

25.septembrī 15.00 Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas Krišjāņa Barona varēsiet uzzināt par pāra auglību un plānot ģimeni dabīgi – atbilstoši sievietes cikla auglīgajām un neauglīgajām dienām. Šo lekciju piedāvā Latvijas vecāku kustība un Ģimene ekoloģijas institūts. Lektore būs Baiba Stikute, AAM instruktore, vecmāte, dūla, 5 bērnu māmiņa.

Lasīt tālāk

Izglītojošs seminārs "Sievietes rūpes par sevi gaidību periodā, dzemdībās un pēcdzemdībās"

28.oktobrī pulksten 15:00 Jelgavas Zinātniskā bibliotēkas Krišjāņa Barona zālē notiks izglītojošs seminārs vecākiem "Sievietes rūpes par sevi gaidību periodā, dzemdībās un pēcdzemdībās". Nodarbību vadīs dūlas Ilze Kuduliņa un Inga Jefremova. Šo semināru piedāvā biedrība "Latvijas Vecāku kustība".

Lasīt tālāk

Izstāde "Atceroties aizmirsto" Miezītes bibliotēkā

No 15. septembra līdz 15.oktobrim Miezītes bibliotēkā apskatāma izstāde „Atceroties aizmirsto!”. Šajā izstādē var apskatīt kopā 18 priekšmetus no 20.gadsimta sākuma, piemēram, izejamo kleitu, Kaucmindes saimnieces priekšautu, koka kurpes, trompeti, mutes mazgājamo bļodu. Ekspozīcija tapusi pēc sarunas ar Miezītes bibliotēkas lasītāju Dzidru Rūsu par viņas tēva jubileju. Viņam paliktu 100 gadi un tam par godu lasītājas mājā tika rīkota izstāde tēva un mātes jaunības dienu mantām. Daļa no šīs izstādes nu ir izvietota Miezītes bibliotēkā.

Lasīt tālāk

Eiropas Parlaments. Jūsu balsis. Mūsu darbs.

Ir iznācis jaunais Eiropas Parlamenta buklets JŪSU BALSIS. MŪSU DARBS. 2014.gada maijā Eiropas iedzīvotāji piedalījās balsošanā. Viņu ievēlētie deputāti veido jauno Eiropas Parlamentu ar jaunu politisko spēku līdzsvaru. Šajā bukletā var apskatīt pirmos darbus un izmaiņas, kā arī faktus un skaitļus par jauno Eiropas Parlamentu.

Lasīt tālāk

Karjeras tests jauniešiem "Kāds tipiņš Tu esi?"

Valsts izglītības attīstības aģentūra sociālajā tīklā Draugiem.lv izveidojusi digitālu spēli jauniešiem "Kāds tipiņš Tu esi?", lai, atbildot uz 10 jautājumiem, parādītu jauniešiem kā pašiem meklēt atbildes uz savas karjeras izvēles jautājumiem. Savu personības tipu jaunietis var noteikt, izvēloties kādu no pieciem uzvedības veidiem desmit situācijās.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next