Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv

Ziņas

Dzejas grāmatas "Baltais balodis" atklāšanas svētki

27. jūlijā pulksten 19:00 Jelgavas pilsētas bibliotēkā notiks Gunāra Grēniņa dzejas grāmatas "Baltais balodis" atklāšanas svētki. Grāmatā „Baltais balodis„ ir dzeja, kas paver dvēseli un dāvā iespēju izjust sevi, apjaust sevi kā daļu no pasaules, pietuvoties Dieva valstībai un sajust savu Garu kā daļiņu no Dieva. Daudziem dzejoļiem ir sakomponēta mūzika. Šīs dziesmas ir izskanējušas dažādos pasākumos jau vairākus gadus un cilvēkiem devušas ļoti daudz atklāsmes, izjūtas un redzējumus. Gunāra Grēniņa dzeja – kaut kas tīrs, skaists un patiess. Vairākus dzejoļus un dziesmas dzirdēsiet arī grāmatas atklāšanas svētkos. Laipni lūgts ikviens interesents!

Lasīt tālāk

SIA „Līgatnes papīrs” aicinājums bibliotēkām, muzejiem un arhīviem

Lai saudzētu apkārtējo vidi, grāmatu papīrs parasti tiek ražots, pārstrādājot makulatūru. Savukārt makulatūru lielākoties veido grāmatas, kuras cilvēkiem vairs nav vajadzīgas un kuras tie nolemj atdot otrreizējai pārstrādei. SIA „Līgatnes papīrs” nodarbojas ar makulatūras savākšanu un tās tālāku nodošanu pārstrādei papīra ražotājiem. Tiek aicinātas bibliotēkas, muzeji un arhīvi laikā no 02.05.2016. līdz 17.11.2016. nodot SIA „Līgatnes papīrs” no aprites (krājumiem) izņemtās grāmatas, periodikas izdevumus un cita veida makulatūru (biroja papīrs, avīzes, bukleti), savu iespēju robežās iesaistot arī vietējās apkārtnes iedzīvotājus, kuri vēlas palīdzēt palielināt nodotās makulatūras apjomu.

Lasīt tālāk

Noslēdzies Jelgavas pilsētas bibliotēkas logotipu konkurss

Noslēdzies Jelgavas pilsētas bibliotēkas izsludinātais konkurss par jauno bibliotēkas logotipu. Konkursa uzvarētāja ir Līga Matisone, kura iesūtīja vairākus variantus, no kuriem tika izvēlēts viens (attēlā redzamais). Izvēlētais variants atbilst konkursa nolikumā norādītajām prasībām - vienkāršs, uzmanību piesaistošs, inovatīvs, pievilcīgs, viegli uztverams un izmantojams dažādos mērogos. Kopā konkursā piedalījās 20 dalībnieki ar kreatīvām un oriģinālām idejām. Liels paldies visiem dalībniekiem un apsveicam konkursa uzvarētāju Līgu Matisoni!

Lasīt tālāk

Projekta "Andragoģija: virtuāla tālmācības sistēma bibliotekāriem" sanāksmē Lietuvā vienojas par turpmākajiem darbiem

Eiropas Savienības programmas Erasmus + atbalstītajā projektā “Andragoģija: virtuālā tālmācības sistēma bibliotekāriem” sadarbības partneri 2016. gada 13.-14. jūnijā tikās otrajā sanāksmē Lietuvā. Tikšanos organizēja Viļņas apriņķa Ādama Mickēviča publiskā bibliotēka un pulcēja kopā visus projekta sadarbības partnerus no Latvijas, Lietuvas un Bulgārijas, lai apspriestu projekta īstenotās aktivitātes, pirmos rezultātus un turpmāko darba plānu.

Lasīt tālāk

Klusā dabā sava es meklējumos

No 11.jūlija līdz 12.septembrim Kalnciema bibliotēkā iespējams aplūkot Dainas Palmas gleznu izstādi "Klusā dabā sava es meklējumos". Daina Palma dzīvo Ozolniekos, ir akreditētā SPA speciāliste, sertificēts Dziļo Meridiānu masāžas meistars. Praktizē un vada "Dziedinošās masāžas" Ozolniekos. Izstāde "Klusā dabā sava es meklējumos", kura sastāv no 11 gleznām, ir mākslinieces trešā personālizstāde. Laipni aicināts ikviens interesents!

Lasīt tālāk

Arhīvs

Bērniem

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next