Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

Kā savu dzimteni lai tēloju...

14. novembrī, par godu Latvijas Neatkarības proklamēšanas dienai, Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas 2.stāvā tika atklāta bibliotēkas darbinieku foto izstāde „Kā savu dzimteni lai tēloju..”. Daudzi bibliotekāri brīvo laiku pavada ļoti aktīvi un redzēto saglabā fotogrāfijās. Šoreiz tēma ir Latvija. Fotogrāfijās var ieraudzīt gan labi pazīstamas ainavas, gan neatkārtojamus mirkļus dabā. Atnāciet uz bibliotēku, apskatiet šo izstādi un līdz 18. decembrim nobalsojiet par Jūsuprāt skaistāko attēlu!

Lasīt tālāk

Baltijas jūra – apdraudēta dzīvā vide

No 2.decembra Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas galerijā būs iespējams aplūkot Baltijas jūrai veltītu izstādi ar nosaukumu "Baltijas jūra - apdraudēta dzīvā vide". 2013. gadu UNESCO bija pasludinājis par ūdens sadarbības gadu, un tā ietvaros Francijas institūts izveidoja šo izstādi. No 2014. gada marta izstāde ceļo pa Latviju, tā tikusi izstādīta Liepājā, Jūrmalā un Rīgā, un nākamā tās pieturvieta būs Jelgavas Zinātniskā bibliotēka. Ikviens ir aicināts uz izstādes atklāšanu 2.decembrī pulksten 14:00!

Lasīt tālāk

Bibliotēkā izglītojošas lekcijas jaunajiem vecākiem

Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā, sadarbojoties ar Latvijas Vecāku kustību, turpinās izglītojošas lekcijas topošajiem un jaunajiem vecākiem. Lekcijās iespējams uzzināt kā interesantāk ar bērnu apgūt dažādus mācību priekšmetus, bērna zīdīšanas teoriju un praksi, kā arī diskutēt un uzklausīt vairāk par pāru attiecībām. Lekcijas notiek bez maksas.

Lasīt tālāk

Aizmāršīgo lasītāju dienas

No 1.decembra līdz 2015.gada 31.janvārim Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā, bērnu bibliotēkā "Zinītis", bibliotēkā "Pārlielupe" un Miezītes bibliotēkā būs "Aizmāršīgo lasītāju dienas". Atnes grāmatas! Nemaksā kavējuma naudu! Informē citus!

Lasīt tālāk

No salnas pīlādžogu sīvums zūd

23.novembrī pulksten 13:00 Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas Krišjāņa Barona zālē notiks dzejas kluba "Pieskāriens" rudens jubilāru dzejas lasījumi "No salnas pīlādžogu sīvums zūd". Aicināti visi, kam prieku sagādā dzeja!

Lasīt tālāk

Arhīvs

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next