Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

Kolekcionāra Jāņa Vilka Aspazijas un Raiņa darbu pirmizdevumu izstāde

Aicinām iepazīties ar jelgavnieka kolekcionāra Jāņa Vilka grāmatu izstādi “Raiņa un Aspazijas darbu pirmizdevumi”. Kolekcijā iekļautas unikālas un vērtīgas grāmatas, kuras izdotas, sākot ar 19. gadsimta beigām un beidzot ar Pirmās Latvijas Republikas periodu. Jāpiezīmē, ka izstādē iekļautās grāmatas Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas krājumā nav atrodamas.

Lasīt tālāk

Jauno grāmatu diena 21.maijā

Katra mēneša trešajā ceturtdienā Zinātniskās bibliotēkas lasītavā notiek Jauno grāmatu diena. Tā ir lieliska iespēja iepazīties ar visiem pēdējā mēneša laikā saņemtajiem jaunumiem, kā arī pieteikties rindā populārāko grāmatu saņemšanai uz mājām.

Lasīt tālāk

Lasītavas un Nozaru abonementa apvienošana

Lasītava un Nozaru abonements ir apvienoti. Tas nozīmē, ka Lasītavas grāmatas, kas paredzētas izmantošanai uz vietas bibliotēkā, tagad nebūs izdalītas atsevišķi, bet atradīsies vienkopus ar Nozaru abonementa grāmatām. Dzeltena uzlīme uz grāmatas “signalizē” par to, ka šis izdevums netiek izsniegts uz mājām! Lūdzam apmeklētājus pievērst tam uzmanību! Neskaidrību gadījumā jautājiet bibliotekāram!

Lasīt tālāk

Mazliet mākslas

Līdz 30.maijam bibliotēkā "Pārlielupe" apskatāma jauna gleznu izstāde, ko piedāvā jelgavniece Kirīna Platenberga. Savus 15 darbus viņa nosaukusi „Mazliet mākslas”. Eļļas tehnikā veidotās gleznas uzbur krāšnus ziedus, ainavas un savdabīgas klusās dabas. Nelielu ieskatu izstādē var iegūt bibliotēkas "Pārlielupe" draugiem.lv galerijā. Laipni aicināts ikviens interesents!

Lasīt tālāk

Jelgaviņa smuka muiža

Tuvojoties Jelgavas 750.jubilejas svinībām, Jelgavas Zinātniskā bibliotēka un folkloras kopa "Dimzēns" aicina uz tautasdziesmu dziedāšanas vakaru "Jelgaviņa smuka muiža". Pasākums notiks 20.maijā pulksten 18:00 Akadēmijas ielā 26. Aicināts ikviens, kuram ir vēlme dziedāt, dungot, klausīties tautasdziesmas un iet rotaļās kopā ar mums!

Lasīt tālāk

Arhīvs

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next