Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

Bibliolaiva 2

Jelgavas pilsētas bibliotēku kolektīvs izsaka lielu paldies kafejnīcai "Chocolate & Pepper" par simpātiju balvu, kuru ieguva mūsu veidotā "Bibliolaiva 2" Piena paku laivu regatē! Esam ļoti saviļņoti un priecīgi par šo novērtējumu, kas dod sparu piedalīties arī nākamgad!

Lasīt tālāk

ZinīBUMS 2015

1.septembrī bērnu bibliotēka "Zinītis" būs slēgta, lai kopā ar jums Pasta salā piedalītos mācību gada atklāšanas pasākumā "ZinīBUMS". Tiekamies 1.septembrī Pasta salā pulksten 14:00! Ieeja bez maksas

Lasīt tālāk

Kaspara Gobas izstāde "Rīgas salas"

Līdz 30.septembrim Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas izstāžu galerijā iespējams aplūkot Kaspara Gobas dokumentālo fotogrāfiju izstādi „Rīgas salas. ” Izstāde ir mākslinieka atgriešanās dokumentālajā fotogrāfijā pēc vairāk nekā 10 gadu pārtraukuma, kura laikā Kaspars darbojās dokumentālā kino jomā. Izstādē apskatāmie darbi ir daļa no plašākas fotogrāfiju sērijas grāmatai Rīgas salas, kas saņēma Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas balvu kā 2014. gada Labākais foto albums.

Lasīt tālāk

SENĀ JELGAVA rakstos un attēlos

Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas lasītavā apskatāma unikāla izstāde no kolekcionāra Jāņa Vilka krājuma – grāmatas un attēli par seno Jelgavu (Mītavu); visvecākie izdevumi datēti ar 18.gadsimta sākumu. Daudzas no izstādē eksponētajām grāmatām nav pieejamas nevienā Jelgavas bibliotēkā, dažu nav arī lielākajās Latvijas bibliotēkās.

Lasīt tālāk

Jauno grāmatu diena 17.septembrī

Katra mēneša trešajā ceturtdienā Zinātniskās bibliotēkas lasītavā notiek Jauno grāmatu diena, kad var apskatīt visus pēdējā mēneša jaunieguvumus, kā arī pieteikties rindā populārāko grāmatu saņemšanai uz mājām. Šoreiz, 16.jūlijā, tās ir vairāk nekā 80 grāmatas.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next