Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

Baltijas jūra – apdraudēta dzīvā vide

No 2.decembra Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas galerijā būs iespējams aplūkot Baltijas jūrai veltītu izstādi ar nosaukumu "Baltijas jūra - apdraudēta dzīvā vide". 2013. gadu UNESCO bija pasludinājis par ūdens sadarbības gadu, un tā ietvaros Francijas institūts izveidoja šo izstādi. No 2014. gada marta izstāde ceļo pa Latviju, tā tikusi izstādīta Liepājā, Jūrmalā un Rīgā, un nākamā tās pieturvieta būs Jelgavas Zinātniskā bibliotēka. Ikviens ir aicināts uz izstādes atklāšanu 2.decembrī pulksten 14:00!

Lasīt tālāk

Vislasītākās grāmatas Latvijas bibliotēkās 2014

Lauku bibliotēku atbalsta biedrība (LBAB) apkopojusi datus par vislasītākajām grāmatām Latvijas bibliotēkās. Konkurss „Lielā lasītāju balva” par vislasītākajām grāmatām notiek jau desmit gadus – kopš 2004.gada. Līdz šim tajā piedalījās tikai iepriekšējā gada izdevumi, bet šogad pirmo reizi bibliotekāri ņēma vērā grāmatas, kas nākušas klajā pēdējo trīs gadu laikā. Konkurss noriss septiņās nominācijās. Katrā no tām vienai visvairāk lasītajai grāmatai tiks pasniegta „Lielā lasītāju balva 2014”, ko decembra sākumā Salacgrīvā saņems grāmatu autori, tulkotāji un izdevniecības.

Lasīt tālāk

Bibliotēkā izglītojošas lekcijas jaunajiem vecākiem

Turpinot Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas sadarbību ar biedrību „Latvijas vecāku kustība”, arī novembrī notiks vairākas izglītojošas lekcijas jaunajiem vecākiem.

Lasīt tālāk

Aizmāršīgo lasītāju dienas

No 1.decembra līdz 2015.gada 31.janvārim Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā, bērnu bibliotēkā "Zinītis", bibliotēkā "Pārlielupe" un Miezītes bibliotēkā būs "Aizmāršīgo lasītāju dienas". Atnes grāmatas! Nemaksā kavējuma naudu! Informē citus!

Lasīt tālāk

No salnas pīlādžogu sīvums zūd

23.novembrī pulksten 13:00 Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas Krišjāņa Barona zālē notiks dzejas kluba "Pieskāriens" rudens jubilāru dzejas lasījumi "No salnas pīlādžogu sīvums zūd". Aicināti visi, kam prieku sagādā dzeja!

Lasīt tālāk

Arhīvs

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next