Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

Kur zied rozes, tur mīt eņģeļi

Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas izstāžu galerijā līdz piektdienai, 7.augustam, iespējams aplūkot rožu kolekcijas dārza "Rozītes" izstādi "Kur zied rozes, tur mīt eņģeļi". Izstādē iespējams aplūkot ap 50 rožu šķirņu no paaudzēs lolotas stādaudzētavas! Vairāk informācijas par šīm rozēm un stādaudzētavu: www.dailasrozes.lv/ Laipni aicināts ikviens interesents!

Lasīt tālāk

Lielplatones pagasta bibliotēka no 1992. līdz 2015.gadam

Nupat noslēgušās Māras Puriņas darba gaitas Lielplatones pagasta bibliotēkas vadītājas amatā. Piedāvājam Māras Puriņas atskatu uz nostrādātajiem darba gadiem Lielplatones pagasta bibliotēkā no 1992.gada 2.janvāra līdz 2015.gada 31.jūlijam.

Lasīt tālāk

SENĀ JELGAVA rakstos un attēlos

Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas lasītavā apskatāma unikāla izstāde no kolekcionāra Jāņa Vilka krājuma – grāmatas un attēli par seno Jelgavu (Mītavu); visvecākie izdevumi datēti ar 18.gadsimta sākumu. Daudzas no izstādē eksponētajām grāmatām nav pieejamas nevienā Jelgavas bibliotēkā, dažu nav arī lielākajās Latvijas bibliotēkās.

Lasīt tālāk

ATGRIEŠANĀS JELGAVĀ

Līdz 30.septembrim Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas nozaru literatūras abonementā (2.stāvā) iespējams aplūkot mākslinieces Silvijas Bērziņas pašdarināto leļļu izstādi "Atgriešanās Jelgavā". Izstādei Jelgava izvēlēta tāpēc, ka tieši šajā pilsētā māksliniece ir dzīvojusi savos bērnības un jaunības gados. Tā ir atgriešanās pilsētā, kura ir ļoti mīlēta. Leļļu autordarbus Silvija Bērziņa sākusi darināt 2005.gadā. Darbos tiek izmantoti dažādi materiāli: porcelāns, paperklejs, sintētiskais materiāls, tekstils.

Lasīt tālāk

Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2015

Jaunais lasītāj, uzzini, kas notiek aiz spoguļa! Vai meitene var pacelt zirgu? Kurš dzīvo skapī? Kādus zābakus izvēlas runcis? Kuram visvairāk uz pasaules garšo medus? Jaunieti, izvēlies vislabākos draugus, visstilīgākās drēbes, lieliskākās mūzikas grupas, izcilākās sporta komandas, veido savu grāmatu izlasi! Vecāki, atbalstiet! Par ko sapņo bērni? Kas viņus iepriecina un aizrauj? Kas bērniem sāp? Jūs spēsiet vislabāk izprast bērnu domas un cerības, ja arī paši piedalīsieties lasīšanā!

Lasīt tālāk

Arhīvs

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next