Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

Ulda Rogas pasteļu izstāde "Jelgava. Tālāk no centra. Studijas"

2.aprīlī pulksten 14:00 Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas izstāžu galerijā notiks Ulda Rogas pasteļu izstādes atklāšana „Jelgava. Tālāk no centra. Studijas”. Izstāde būs apskatāma līdz par 31.maijam. Laipni aicināts ikviens interesents!

Lasīt tālāk

Bibliotēkas darba laiks svētkos

Lieldienās Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas darba laikā notiks nelielas izmaiņas. 2.aprīlī bibliotēka būs atvērta no 10:00 līdz 17:00. 3.,4.,5.,6.aprīlī bibliotēka apmeklētājiem slēgta! Tiekamies 7.aprīlī Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā, Akadēmijas ielā 26! Priecīgas Lieldienas!

Lasīt tālāk

Pavasara pieskāriens

No 30.marta līdz 12.aprīlim Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā būs iespējams apskatīt rokdarbnieču klubiņa "Zelta rokas" pavasarim un Lieldienām veltīto darbu izstādi "Pavasara pieskāriens" un piedalīties radošajās darbnīcās. 30.martā pulksten 16:00 veidosim dekoratīvās Lieldienu olas un 1.aprīlī pulksten 16:00 darināsim aproces no aukliņām. Laipni aicināts ikviens interesents!

Lasīt tālāk

Veselības diena bibliotēkā

8.aprīlī no pulksten 9 Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas Nozaru abonementā būs iespējams bez maksas noteikt savu holesterīna līmeni, iepriekš piesakoties no 31.marta pa tālruni 63048913. Šī iespēja tiek piedāvāta Pasaules Veselības dienas 2015 ietvaros.

Lasīt tālāk

Dekupāžas kursi Pārlielupes bibliotēkā

Pārlielupes bibliotēkā reizi mēnesī notiek dekupāžas kursi. Nākamās nodarbības notiks 21.aprīlī un 19.maijā pulksten 15:30. Pieteikties šiem kursiem iespējams pie bibliotekāras Marikas Girdo, tomēr ir jābūt vismaz 14 gadus vecam un ir jāreģistrējas par bibliotēkas lasītāju, ja tas vēl nav izdarīts. Nodarbības notiek bez maksas.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next