Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

Sapņu karuselis

8.jūlijā pulksten 13:00 Jelgavas pilsētas bibliotēkā notiks Anitas Ķēķes dzejas grāmatas "Sapņu karuselis" atvēršanas svētki, uz kuriem laipni aicināts ikviens interesents! “Sapņu karuselis” ir veltījums dzejnieces vecākiem, kas autorei devuši ļoti lielu sirds mīlestību. Dzejoļu krājuma galvenā tēma ir cilvēku savstarpējās attiecības, daba, Dzimtenes mīlestība, Ziemassvētki un to gaidīšana. Dzejā autore izdala trīs galvenās dvēseles kvalitātes: Ticību, Cerību un Mīlestību. Pasākumu vadīs dzejniece Rasma Urtāne. Tiekamies bibliotēkā - labo sajūtu vietā!

Lasīt tālāk

Piedalies Jelgavas pilsētas bibliotēkas logo izveidē

UZMANĪBU! Darbu iesniegšanas termiņš pagarināts līdz 10. jūlijam! Jelgavas pilsētas bibliotēka sakarā ar nosaukuma maiņu rīko konkursu jauna logo izveidei. Konkursa dalībniekiem nav jāatbilst noteiktai vecuma grupai, un dalībnieku skaits ir neierobežots. Vienam dalībniekam nav atļauts iesniegt vairāk nekā 3 logo darbus. Konkursa uzvarētājam tiks piešķirta naudas balva. Lai veicas! Konkursa nolikumu aplūko šeit.

Lasīt tālāk

Pārlielupes bibliotēka uz laiku slēgta

Līdz 10.jūlijam Pārlielupes bibliotēka ir slēgta, jo notiek remontdarbi priekštelpā un kāpņu telpā. Aicinām apmeklētājus būt saprotošiem un apmeklēt Jelgavas pilsētas bibliotēku, bērnu bibliotēku "Zinītis" vai Miezītes bibliotēku!

Lasīt tālāk

Jaunumi žurnālu izsniegšanas kārtībā pilsētas bibliotēkā

Jelgavas pilsētas bibliotēkā un tās filiālēs tiek abonēts plašs preses izdevumu klāsts, no kura daļu var paņemt lasīšanai uz mājām, bet daļa lasāma uz vietas. Pilsētas bibliotēkā ir mainīta preses izdevumu izsniegšanas kārtība un lasīšanai mājās turpmāk tiks izsniegts vairāk lasītavas žurnālu.

Lasīt tālāk

Bērniem un jauniešiem

Jelgavas pilsētas bibliotēkas, sadarbojoties ar Jelgavas novada un Ozolnieku novada bibliotēkām, ir izveidojušas īpašu mājaslapu bērniem un jauniešiem. Mājaslapā iespējams jautri pavadīt laiku, spēlējot spēles vai uzzinot ko jaunu un interesantu. Mājaslapā izvietotie attēli ir mākslas studijas "Mansards" audzēkņu darbi! Galvenais, kas jāpatur prātā - bibliotēka, tā ir labo sajūtu vieta! Lai uzzinātu vairāk, spied šeit.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Bērniem

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next