Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

Baltā galdauta svētki

4.maijā pulksten 13:00 Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas pagalmā, Akadēmijas ielā 26, notiks Baltā galdauta svētki. Aicinām mūsu kaimiņus, draugus un lasītājus kopīgi klāt galdu un pavadīt brīnišķīgu dienu kopā. Svētkos piedalīsies Jelgavas pilsētas bibliotēkas, mākslas studija "Mansards", Spīdolas ģimnāzija, modes nams "Tēma" un salons "Ajurveda". Paaicini draugus vai ģimeni un tiekamies pie bibliotēkas!

Lasīt tālāk

Jelgavas pilsētas bibliotēku darba laiks svētkos

Maija svētku laikā Jelgavas pilsētas bibliotēkām mainīts darba laiks. 30.aprīlī, dienu pirms Darba svētkiem, Jelgavas Zinātniskā bibliotēka būs slēgta, tomēr grāmatas nodot un paņemt būs iespējams fifliālēs, kuru darba laiks būs no 10:00-15:00. Darba svētkos, 1.maijā, Jelgavas pilsētas bibliotēkas būs slēgtas. 3.maijā pilsētas bibliotēkām saīsināts darba laiks - Jelgavas Zinātniskā bibliotēka būs atvērta no 10:00-17:00, bet filiāles no 10:00-16:00. 4.maijā, Latvijas Republikas Neatkarības deklerācijas pasludināšanas dienā, pilsētas bibliotēkas būs slēgtas, bet aicinām pievienoties Baltā galdauta svētkiem Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas pagalmā pulksten 13:00!

Lasīt tālāk

Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā dāvinātā grāmata Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā

Jau 2015. gada 5. decembrī svinīgā ceremonijā izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile paziņoja, ka Latvijā pirmās Jauniešu galvaspilsētas lomu pildīs Jelgava. 2016.gadā tā būs centrālā jaunatnes politikas un jaunatnes pasākumu norises vieta.

Lasīt tālāk

Kā kļūt par informācijas tīģeri?

Šonedēļ, no 18. līdz 24. aprīlim, Latvijas bibliotēkās tiek svinēta Bibliotēku nedēļa ar vadmotīvu “Attiecības. Sadarbība. Kopiena”, tāpēc bibliotēkās ir manāma īpaša rosība. Tiek rīkotas arī dažādas aktivitātes bibliotēkas pakalpojumu un bibliotekāra profesijas popularizēšanai.

Lasīt tālāk

Fotoizstāde "Ar vējiem krēpēs" Kalnciema bibliotēkā

Līdz 6. maijam Kalnciema bibliotēkā apskatāma fotoizstāde "Ar vējiem krēpēs", kura stāsta par savvaļas zirgu dzīvi Jelgavas Pilssalā. Viens no fotogrāfiju autoriem ir Einārs Nordmanis, cilvēks, kurš ikdienā uzrauga salu un zirgus. 26.aprīlī 15.00 Kalnciema bibliotēkā notiks tikšanās un saruna ar Eināru Nordmani par zirgiem, aizsargājamo dabu un cilvēku attieksmi pret to. Laipni aicināts ikviens interesents!

Lasīt tālāk

Arhīvs

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next