Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

Brigitas Ektermanes izstāde „Spēka zīmes”

Līdz 31.jūlijam Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas izstāžu galerijā iespējams aplūkot Brigitas Ektermanes izstādi „Spēka zīmes”. Brigita Ektermane ir māksliniece, ezoteriķe. Glezno ziedus, ainavas un spēka zīmes. Veido individuālas aizsardzības zīmes, izveidojusi kolekciju ar aizsardzības zīmes piespraudēm, vada gleznošanas nodarbības. Laipni aicināts ikviens interesents!

Lasīt tālāk

Diena kā piedzīvojums Ūziņos!

18. jūnijs Ūziņu bibliotēkai un tās vadītājai Gunitai Kulmanei izvērtās kā ļoti spraiga, interesanta un emocionāliem notikumiem bagāta diena. Bibliotēku apciemoja psihoterapeits Viesturs Rudzītis, lai pētītu dzejnieces Aspazijas saknes, viņas dzimto vietu, un vietas, kuras Aspazija aprakstījusi savās atmiņās. Reizē ar viņu bibliotēkā ieradās arī rakstniece Inguna Bauere un vides un radio žurnāliste Anitra Tooma, kuras bija ieradušās, lai izpētītu bibliotēkā atrodošos materiālus par Ūziņu izcilo farmācijas doktoru Eduardu Svirlovski.

Lasīt tālāk

„Eiropas pēdas Latvijā. 2015”

Projekts "Eiropas pēdas Latvijā. 2015" aicina atklāt Latviju slēpņojot. Projektā aicina piedalīties 5.–12.klašu skolēnu komandas. Dalībnieku skaits komandā 3-5 skolēni (var būt dažāda vecuma). Izjūti sevi kā Latvijas un Eiropas daļu! Meklē Eiropas pēdas Latvijā kultūrā, arhitektūrā, dabā u.c. jomās. Uzzini, kur un kā veidot slēpņus, un kā meklēt citu izveidotos! Iegūsti jaunus draugus un, iespējams, jaunu aizraušanos. Esi svaigā gaisā savā un citās Latvijas pilsētās. Strādā kopā ar labākajiem slēpņošanas (geocaching) profesionāļiem Latvijā! Apgūsti jaunas zināšanas un prasmes! Lepojies ar savu dzimto pilsētu!

Lasīt tālāk

Ceļa Jūtis

Zaļenieku bibliotēkā klāt pasākums „Ceļa Jūtis”. Šoreiz tas aizvedīs ceļojumā uz Bavāriju. Labākais laiks, lai dotos uz Bavāriju ir tieši jūnijā, kad viss plaukst un zied, pagasta aktīva lasītāja to tikko ir izbaudījusi. 2.jūlijā pulksten 10:00 Zaļenieku bibliotēkā būs iespēja piedalīties virtuālajā ceļojumā uz Bavāriju. Pasākums ir bez maksas un aicināts ikviens interesents!

Lasīt tālāk

Jauniešiem piedāvā iespēju apgūt vairāk nekā 100 profesijas bez maksas

Profesionālās izglītības iestādes visā Latvijā aicina jauniešus, kuri vēlas īsā laikā iegūt profesiju, pieteikties Jauniešu garantijas finansētajās vienu un pusotru gadu ilgajās profesionālās izglītības programmās. Jauniešiem vecumā no 17 līdz 29 gadiem ir iespēja izvēlēties un apgūt kādu no 114 profesijām, mācību laikā saņemot stipendiju.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next