Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv

Ziņas

Noslēdzies Jelgavas pilsētas bibliotēkas logotipu konkurss

Noslēdzies Jelgavas pilsētas bibliotēkas izsludinātais konkurss par jauno bibliotēkas logotipu. Konkursa uzvarētāja ir Līga Matisone, kura iesūtīja vairākus variantus, no kuriem tika izvēlēts viens (attēlā redzamais). Izvēlētais variants atbilst konkursa nolikumā norādītajām prasībām - vienkāršs, uzmanību piesaistošs, inovatīvs, pievilcīgs, viegli uztverams un izmantojams dažādos mērogos. Kopā konkursā piedalījās 20 dalībnieki ar kreatīvām un oriģinālām idejām. Liels paldies visiem dalībniekiem un apsveicam konkursa uzvarētāju Līgu Matisoni!

Lasīt tālāk

SIA „Līgatnes papīrs” aicinājums bibliotēkām, muzejiem un arhīviem

Lai saudzētu apkārtējo vidi, grāmatu papīrs parasti tiek ražots, pārstrādājot makulatūru. Savukārt makulatūru lielākoties veido grāmatas, kuras cilvēkiem vairs nav vajadzīgas un kuras tie nolemj atdot otrreizējai pārstrādei. SIA „Līgatnes papīrs” nodarbojas ar makulatūras savākšanu un tās tālāku nodošanu pārstrādei papīra ražotājiem. Tiek aicinātas bibliotēkas, muzeji un arhīvi laikā no 02.05.2016. līdz 17.11.2016. nodot SIA „Līgatnes papīrs” no aprites (krājumiem) izņemtās grāmatas, periodikas izdevumus un cita veida makulatūru (biroja papīrs, avīzes, bukleti), savu iespēju robežās iesaistot arī vietējās apkārtnes iedzīvotājus, kuri vēlas palīdzēt palielināt nodotās makulatūras apjomu.

Lasīt tālāk

Projekta "Andragoģija: virtuāla tālmācības sistēma bibliotekāriem" sanāksmē Lietuvā vienojas par turpmākajiem darbiem

Eiropas Savienības programmas Erasmus + atbalstītajā projektā “Andragoģija: virtuālā tālmācības sistēma bibliotekāriem” sadarbības partneri 2016. gada 13.-14. jūnijā tikās otrajā sanāksmē Lietuvā. Tikšanos organizēja Viļņas apriņķa Ādama Mickēviča publiskā bibliotēka un pulcēja kopā visus projekta sadarbības partnerus no Latvijas, Lietuvas un Bulgārijas, lai apspriestu projekta īstenotās aktivitātes, pirmos rezultātus un turpmāko darba plānu.

Lasīt tālāk

Klusā dabā sava es meklējumos

No 11.jūlija līdz 12.septembrim Kalnciema bibliotēkā iespējams aplūkot Dainas Palmas gleznu izstādi "Klusā dabā sava es meklējumos". Daina Palma dzīvo Ozolniekos, ir akreditētā SPA speciāliste, sertificēts Dziļo Meridiānu masāžas meistars. Praktizē un vada "Dziedinošās masāžas" Ozolniekos. Izstāde "Klusā dabā sava es meklējumos", kura sastāv no 11 gleznām, ir mākslinieces trešā personālizstāde. Laipni aicināts ikviens interesents!

Lasīt tālāk

Jāņa Baltvilka balva bērnu literatūrā un grāmatu mākslā

Paziņoti rakstnieki un ilustratori, kas izvirzīti Starptautiskajai Baltijas jūras reģiona Jāņa Baltvilka balvai bērnu literatūrā un grāmatu mākslā. Šogad dzejnieka Jāņa Baltvilka vārdā nosauktā balva, ko dibinājusi Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padome (LBJLP), tiks pasniegta 12. reizi. Otro reizi tiks pasniegta VAS “Latvijas valsts meži” balva “Jaunaudze” par debiju bērnu literatūrā un grāmatu mākslā.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Bērniem

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next