Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

Apskauj savu priekšnieku!

4.septembris kādu laiciņu visā pasaulē pazīstama kā "Apskauj savu priekšnieku!" diena. Ja tev ir priekšnieks, tad saproti, ka viņam ir ļoti grūta ikdiena un tavs apskāviens viņam šo dienu varētu padarīt krietni labāku. Ja esi priekšnieks, tad relaksējies un gaidi daudz mīļu apskāvienu šodien!

Lasīt tālāk

8.septembris - Starptautiskā rakstpratības diena

Rakstpratība (literacy) ir spēja identificēt, saprast, interpretēt, radīt, digitāli pielietot un komunicēt, izmantojot vizuālos, skaņas un digitālos materiālus jebkurā nozarē un kontekstā. Spēja lasīt, rakstīt un komunicēt apvieno cilvēkus un dod viņiem iespēju sasniegt to, ko viņi sākotnēji pat nespēj iedomāties. Komunikācija un sapratne ir pamats tam, kas mēs esam un kā mēs kopā dzīvojam, mijiedarboties ar pasauli.

Lasīt tālāk

Mūžīgā sievietība

10.septembrī pulksten 15:00 Kalnciema pagasta bibliotēka sadarbībā ar Kultūras namu un Kalnciema pagasta vidusskolu aicina pagasta iedzīvotājus uz Dzejas dienām Kultūras nama lielajā zālē, kurā uzstāsies Rasma Urtāne un vijolnieks Reinis Galenieks ar Aspazijai un Rainim veltītu programmu "Mūžīgā sievietība". Laipni aicināts ikviens interesents!

Lasīt tālāk

Sākot ar septembri – izmaiņas pilsētas bibliotēku darba laikā

Sākoties rudens periodam, bibliotēka atgriežas pie ierastā darba laika. Darbadienās no 10:00-19:00, kā arī svētdienās no 10:00-17:00. Lasītāji ir aicināti izmantot bibliotēkas piedāvātās iespējas - paņem grāmatu uz mājām, lasi bibliotēkas telpās, izmanto WI-FI, nāc uz bibliotēku ar bērniem un iemāci viņiem lasītprieku vai ļauj izpausties mākslinieka talantam mūsu bērnu stūrītī, kā arī seko līdz aktivitātēm mūsu mājaslapā par rīkotajiem pasākumiem un aktualitātēm.

Lasīt tālāk

Jauno grāmatu diena 17.septembrī

Katra mēneša trešajā ceturtdienā Zinātniskās bibliotēkas lasītavā notiek Jauno grāmatu diena, kad var apskatīt visus pēdējā mēneša jaunieguvumus, kā arī pieteikties rindā populārāko grāmatu saņemšanai uz mājām. Šoreiz, 16.jūlijā, tās ir vairāk nekā 80 grāmatas.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next