Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

Jauniešu iespēju gadatirgus ES mājā

10.oktobrī ES mājas atvērto durvju dienas ietvaros no pulksten 16:00 līdz 18:00 notiks Jauniešu iespēju gadatirgus, kurā eksperti no astoņām organizācijām informēs par izglītības, prakses, darba un līdzdalības iespējām. Pasākums notiks Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā. Ieeja pasākumā bez maksas.

Lasīt tālāk

Lekcija "Bērna emocionālā audzināšana"

10. oktobrī pulksten 16:00 Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas Krišjāņa Barona zālē notiks lekcija "Bērna emocionālā audzināšana", kuru vadīs Sandis Ratnieks, ģimeņu un pāru konsultants. Kādus bērnus gribam izaudzināt, ko gribam viņiem iemācīt?,- par šiem un par citiem jautājumiem runāsim, diskutēsim šajā vecāku pēcpusdienā.

Lasīt tālāk

Dabas veltes un sēnes ziemai

No 1.-31.oktobrim Kalnciema pagasta bibliotēkā Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas grāmatu un paštaisīto konservējumu izstāde "Dabas veltes un sēnes ziemai". Noslēgumā notiks konservējumu degustācija un interesantāko recepšu apbalvojums.

Lasīt tālāk

Izstāde "Atceroties aizmirsto" Miezītes bibliotēkā

No 15. septembra līdz 15.oktobrim Miezītes bibliotēkā apskatāma izstāde „Atceroties aizmirsto!”. Šajā izstādē var apskatīt kopā 18 priekšmetus no 20.gadsimta sākuma, piemēram, izejamo kleitu, Kaucmindes saimnieces priekšautu, koka kurpes, trompeti, mutes mazgājamo bļodu. Ekspozīcija tapusi pēc sarunas ar Miezītes bibliotēkas lasītāju Dzidru Rūsu par viņas tēva jubileju. Viņam paliktu 100 gadi un tam par godu lasītājas mājā tika rīkota izstāde tēva un mātes jaunības dienu mantām. Daļa no šīs izstādes nu ir izvietota Miezītes bibliotēkā.

Lasīt tālāk

Ūziņi no putna lidojuma

Izstāde, kura priecējusi tik daudzus apmeklētājus Ūziņu bibliotēkā, beidzot skatāma arī internetā. Fotogrāfiju izstāde ir aizraujoša iespēja apskatīt Ūziņus no putnu lidojuma. Fotogrāfijas uzņemtas no moto - paraplāna un tajās var redzēt Ūziņu centru, Ūziņu skolu, Jekstu karjeras, Ūziņu mājas un zemnieku saimniecības.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next