Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

Dzejas pasākums Zaļeniekos

25. septembrī pulksten 15:00 Zaļenieku kultūras nama mazajā zālē notiks tikšanās ar dzejnieci Inesi Toru. Pasākuma laikā būs iespējams dzirdēt Ineses Neretas izpildītās dziesmas ar Ineses Toras tekstiem un apskatīt Solveigas Kļaviņas gleznu izstādi. Ieeja pasākumā par brīvu.

Lasīt tālāk

Ūziņi no putna lidojuma

Izstāde, kura priecējusi tik daudzus apmeklētājus Ūziņu bibliotēkā, beidzot skatāma arī internetā. Fotogrāfiju izstāde ir aizraujoša iespēja apskatīt Ūziņus no putnu lidojuma. Fotogrāfijas uzņemtas no moto - paraplāna un tajās var redzēt Ūziņu centru, Ūziņu skolu, Jekstu karjeras, Ūziņu mājas un zemnieku saimniecības.

Lasīt tālāk

Ievadlekcija "Dabīgā ģimenes plānošana un auglības atpazīšanas metode"

25.septembrī 15.00 Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas Krišjāņa Barona varēsiet uzzināt par pāra auglību un plānot ģimeni dabīgi – atbilstoši sievietes cikla auglīgajām un neauglīgajām dienām. Šo lekciju piedāvā Latvijas vecāku kustība un Ģimene ekoloģijas institūts. Lektore būs Baiba Stikute, AAM instruktore, vecmāte, dūla, 5 bērnu māmiņa.

Lasīt tālāk

Izglītojošs seminārs "Sievietes rūpes par sevi gaidību periodā, dzemdībās un pēcdzemdībās"

28.oktobrī pulksten 15:00 Jelgavas Zinātniskā bibliotēkas Krišjāņa Barona zālē notiks izglītojošs seminārs vecākiem "Sievietes rūpes par sevi gaidību periodā, dzemdībās un pēcdzemdībās". Nodarbību vadīs dūlas Ilze Kuduliņa un Inga Jefremova. Šo semināru piedāvā biedrība "Latvijas Vecāku kustība".

Lasīt tālāk

Izstāde "Atceroties aizmirsto" Miezītes bibliotēkā

No 15. septembra līdz 15.oktobrim Miezītes bibliotēkā apskatāma izstāde „Atceroties aizmirsto!”. Šajā izstādē var apskatīt kopā 18 priekšmetus no 20.gadsimta sākuma, piemēram, izejamo kleitu, Kaucmindes saimnieces priekšautu, koka kurpes, trompeti, mutes mazgājamo bļodu. Ekspozīcija tapusi pēc sarunas ar Miezītes bibliotēkas lasītāju Dzidru Rūsu par viņas tēva jubileju. Viņam paliktu 100 gadi un tam par godu lasītājas mājā tika rīkota izstāde tēva un mātes jaunības dienu mantām. Daļa no šīs izstādes nu ir izvietota Miezītes bibliotēkā.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next