Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

Prezentācijas par e-pārvaldi un e-pakalpojumiem

9.oktobrī Valsts reģionālās attīstības aģentūrā (Rīgā, Elizabetes ielā 19) notiks prezentācijas par valsts e-pārvaldi un e-pakalpojumiem, portālu Latvija.lv, kā arī par Reģionālās attīstības indikatoru moduli (www.raim.gov.lv). Pieteikties iespējams līdz 7.oktobrim

Lasīt tālāk

Vasara 2015

Vasaras mākslas galerijā, Akadēmijas ielā 28, 11. oktobrī no pulksten 12.00-18.00 iespējams aplūkot Raita Junkera zīmējumu izstādi “Vasara 2015”. Šajā izstādē būs skatāmi vairāk nekā 100 zīmējumi, kuri tapuši 2015. gada vasarā. Laipni aicināts ikviens interesents!

Lasīt tālāk

Oktobris Jelgavā – Veselības mēnesis

Jelgavas pilsētā oktobris tiks aizvadīts veselības veicināšanas ietvaros. Veselības mēneša ietvaros plānotie pasākumi sadalīti četros blokos: veselīgi paēdis, fiziski aktīvs, mierīgs un laimīgs, drošs un brīvs jelgavnieks. Arī Jelgavas Zinātniskā bibliotēka aicina lasītājus un pilsētas iedzīvotājus apmeklēt Veselības mēneša pasākumus.

Lasīt tālāk

Kalendārs "Ievērojami cilvēki Jelgavā, 2016"

Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā sastādīts 2016.gada kalendārs “Ievērojami cilvēki Jelgavā”. Būsim pateicīgi par Jūsu ierosinājumiem un papildinājumiem ievērojamu novadnieku apzināšanā!

Lasīt tālāk

Starptautiska konference „Grāmatniecība un bibliotēkas Jelgavā un Šauļos līdz 1940.gadam”

28.oktobrī Jelgavas Zinātniskā bibliotēka sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku rīko starptautisku konferenci „Grāmatniecība un bibliotēkas Jelgavā un Šauļos līdz 1940.gadam”. Konference norisināsies Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next