Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

Bērniem un jauniešiem

Jelgavas pilsētas bibliotēkas, sadarbojoties ar Jelgavas novada un Ozolnieku novada bibliotēkām, ir izveidojušas īpašu mājaslapu bērniem un jauniešiem. Mājaslapā iespējams jautri pavadīt laiku, spēlējot spēles vai uzzinot ko jaunu un interesantu. Mājaslapā izvietotie attēli ir mākslas studijas "Mansards" audzēkņu darbi! Galvenais, kas jāpatur prātā - bibliotēka, tā ir labo sajūtu vieta! Lai uzzinātu vairāk, spied šeit.

Lasīt tālāk

Jelgavas pilsētas bibliotēku darba laiks svētkos

Līgo un Jāņu svētku laikā pilsētas bibliotēkām mainīts darba laiks. Trešdien, 22.jūnijā, Jelgavas pilsētas bibliotēkas un Miezītes bibliotēkas darba laiks būs no 10:00-16:00, bet bērnu bibliotēka „Zinītis” strādās no 10:00 līdz 15:00. Tostarp, 22.jūnijā no pulksten 11:00-13:00 Jelgavas pilsētas bibliotēkā, sakarā ar elektroapgādes traucējumiem, iespējama pakalpojumu ierobežošana. 23.jūnijā un 24.jūnijā Jelgavas pilsētas bibliotēkas būs slēgtas, tomēr grāmatas paņemt būs iespējams jau 25.jūnijā Miezītes bibliotēkā no 10:00-17:00. Lustīgu līgošanu!

Lasīt tālāk

Piedalies Jelgavas pilsētas bibliotēkas logo izveidē

Jelgavas pilsētas bibliotēka sakarā ar nosaukuma maiņu rīko konkursu jauna logo izveidei. Konkursa dalībniekiem nav jāatbilst noteiktai vecuma grupai, un dalībnieku skaits ir neierobežots. Vienam dalībniekam nav atļauts iesniegt vairāk nekā 3 logo darbus. Konkursa uzvarētājam tiks piešķirta naudas balva. Lai veicas! Konkursa nolikumu aplūko šeit.

Lasīt tālāk

Dāvinājumi bibliotēkām

Jelgavas pilsētas bibliotēkas un lielākās Jelgavas un Ozolnieku novada bibliotēkas dāvanā no EP deputātes Sandras Kalnietes saņēmušas apgāda „Zinātne” izdoto grāmatu „Atgriešanās Eiropā 1990-2015. No starptautiskās atzīšanas līdz pirmajai prezidentūrai Eiropas Savienībā”.

Lasīt tālāk

VĒLĒŠANAS BEZ IZVĒLES

Latvijas Nacionālais arhīvs ielūdz uz virtuālās izstādes atklāšanu 16.jūnijā pulksten 17:00 Stūra mājā, Rīgā, Brīvības ielā 61. Pēc izstādes atklāšanas tā būs apskatāma tiešsaistē. Izstādē eksponēti dokumenti par 1940.gada 14.-15.jūnija „Tautas Saeimas” vēlēšanām un 1941.gada 12.janvāra PSRS Augstākās padomes „vēlēšanām” Latvijā.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Bērniem

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next