Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv +371 63046721

Ziņas

Jauns pasaku krājums ukraiņu valodā

Bibliotēka ir saņēmusi jaunu pasaku krājumu ukraiņu valodā „латиські народні казки”, kuru tulkojis Konstantīns Overčenko. Grāmata ir latviešu pasaku apkopojums un ilustrācijas ir bērnu zīmēti zīmējumi. Konstantīns Overčenko tulkojis daudzu labi zināmu latviešu rakstnieku darbus, kā, piemēram, Andri Kolbergu, Āriju Elksni, Mirdzu Ķempi, Eduardu Veidenbaumu, Aspaziju, Laimoni Vāczemnieku un citus.

Lasīt tālāk

Tikšanās ar Lieni Svoku

23.aprīlī pulksten 16:00 Zaļenieku kultūras nama mazajā zālē Zaļenieku bibliotēka rīko tikšanos ar Lieni Svoku. Šajā pasākumā Liene stāstīs par saviem piedzīvojumiem Bolīvijas džungļos, kur viņa strādāja par skolotāju. Visi ir laipni aicināti klausīties aizraujošos Lienes stāstus. Ieeja bez maksas.

Lasīt tālāk

Fraktālu zīmēšanas nodarbība Miezītes bibliotēkā

16.aprīlī no pulksten 17:00-19:30 Miezītes bibliotēka piedāvā fraktālu zīmēšanas iepazīšanās nodarbību, kuru vadīs Ineta Jaunciema. Darbs ar sevi, izmantojot fraktālu metodiku, paver jaunas iespējas, palīdz atbrīvoties un sakārtot attiecības ar sevi un citiem. Fraktālu zīmēšana pieejama gan lieliem, gan maziem, neatkarīgi no zīmēšanas prasmes. Visi materiāli nodarbībai tiks nodrošināti un dalības maksa ir ziedojumi.

Lasīt tālāk

Tikšanās ar grāmatu cikla "Eņģeļu acis" autori Kristīni Mucinieci jau trešdien

Trešdien, 16.aprīlī plkst.17:00, aicinām tikties ar grāmatu cikla „Eņģeļu acis” autori Kristīni Mucinieci. Nupat dienas gaismu ieraudzījusi šī cikla pēdējā grāmata „Atbrīvot Sargātāju”. Kristīne Muciniece daudziem ir pazīstama ne tikai kā vairāku grāmatu autore no Jelgavas, bet arī kā Gaismas skolotāja, kas palīdz citiem ieraudzīt to, ko sākotnēji grūti saskatīt. Nereti gadās dzirdēt, ka autores darbus lasot, ir sajūta, ka ķermenis piepildās ar mīlestību.

Lasīt tālāk

Tautasdziesmu dziedāšanas vakars "Jurģi. Sulu mēnesis"

Trešdien, 16.aprīlī plkst.18:00 aicinām uz tautasdziesmu dziedāšanas vakaru „Jurģi. Sulu mēnesis”. Aprīlis ir mēnesis, kad latvieši svin pavasara svētkus – Ūsiņa jeb Jurģu dienu. Šī diena ir nozīmīga ar to, ka pirmo reiz pēc ziemas aukstā laika saimnieces palaida ganībās savus lopus. Pavasaris ir klāt! Visi, kuriem ir vēlme dziedāt un klausīties dziesmas – pulcēsimies kopā trešdienas vakarā. Pasākumā var piedalīties ikviens, neatkarīgi no dziedātprasmes.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next