Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

Aspazijas un Raiņa darbu pirmizdevumi no kolekcionāra Jāņa Vilka krājuma

Aicinām iepazīties ar jelgavnieka kolekcionāra Jāņa Vilka grāmatu izstādi “Raiņa un Aspazijas darbu pirmizdevumi” Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas lasītavā. Kolekcijā iekļautas unikālas un vērtīgas grāmatas, kuras izdotas, sākot ar 19. gadsimta beigām un beidzot ar Pirmās Latvijas Republikas periodu. Jāpiezīmē, ka izstādē iekļautās grāmatas Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas krājumā nav atrodamas.

Lasīt tālāk

Lasītavas un Nozaru abonementa apvienošana

Lasītava un Nozaru abonements ir apvienoti. Tas nozīmē, ka Lasītavas grāmatas, kas paredzētas izmantošanai uz vietas bibliotēkā, tagad nebūs izdalītas atsevišķi, bet atradīsies vienkopus ar Nozaru abonementa grāmatām. Dzeltena uzlīme uz grāmatas “signalizē” par to, ka šis izdevums netiek izsniegts uz mājām! Lūdzam apmeklētājus pievērst tam uzmanību! Neskaidrību gadījumā jautājiet bibliotekāram!

Lasīt tālāk

Mazliet mākslas

Līdz 30.maijam bibliotēkā "Pārlielupe" apskatāma jauna gleznu izstāde, ko piedāvā jelgavniece Kirīna Platenberga. Savus 15 darbus viņa nosaukusi „Mazliet mākslas”. Eļļas tehnikā veidotās gleznas uzbur krāšnus ziedus, ainavas un savdabīgas klusās dabas. Nelielu ieskatu izstādē var iegūt bibliotēkas "Pārlielupe" draugiem.lv galerijā. Laipni aicināts ikviens interesents!

Lasīt tālāk

Jelgaviņa smuka muiža

Tuvojoties Jelgavas 750.jubilejas svinībām, Jelgavas Zinātniskā bibliotēka un folkloras kopa "Dimzēns" aicina uz tautasdziesmu dziedāšanas vakaru "Jelgaviņa smuka muiža". Pasākums notiks 20.maijā pulksten 18:00 Akadēmijas ielā 26. Aicināts ikviens, kuram ir vēlme dziedāt, dungot, klausīties tautasdziesmas un iet rotaļās kopā ar mums!

Lasīt tālāk

Jelgava un akvareļi

Līdz 10.jūnijam Miezītes bibliotēkā apskatāma Jelgavas Tautas gleznošanas studijas dalībnieka Egona Herca personālizstāde "Jelgava un akvareļi". Laipni aicināts ikviens interesents!

Lasīt tālāk

Arhīvs

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next