Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

Iepazīsti un izmanto Latvijas datu bāzes!

21.oktobrī 10.30 tiešsaistes seminārā Zinātniskās bibliotēkas zālē būs iespējams iepazīt datu bāzes "LETA un Nozare.lv". Kultūras informācijas sistēmu centrs sadarbībā ar SIA Leta, SIA Lursoft, SIA Tilde un AS "Exigen Services Latvia" no 21.oktobra līdz 11.novembrim rīko vebināru jeb apmācību semināru ciklu tiešsaistē "Izmanto Latvijas datubāzes informācijas iegūšanai - ātri, droši, ērti!" bibliotēku darbiniekiem un lasītājiem. Vienu reizi nedēļā, otrdienās, 10:30 - 11:30 tiks prezentēta kāda no sadarbības partneru datubāzēm - Letonika, Leta, Lursoft Laikrakstu bibliotēka, NAIS.

Lasīt tālāk

Bibliotēkas atjaunotās telpas

Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas 1.stāva remontdarbi ir gandrīz pabeigti. Abonementa lasītāji, datoru un interneta lietotāji atkal tiek gaidīti ierastajās vietās, skaistās un gaišās telpās. Bibliotēka jau strādā, bet jauno telpu svinīgais atklāšanas brīdis notiks rīt, 17.oktobrī plkst. 10:45. Visi laipni aicināti!

Lasīt tālāk

Izstāde "Atceroties aizmirsto" Miezītes bibliotēkā pagarināta līdz 30.oktobrim

Pēc apmeklētāju lūguma izstāde Miezītes bibliotēkā pagarināta līdz 30.oktobrim. Šajā izstādē var apskatīt 18 priekšmetus no 20.gs. sākuma, piemēram, dāmas izejamo kleitu, Kaucmindes saimnieces priekšautu, koka kurpes, trompeti, mazgājamo bļodu. Ekspozīcija tapusi pēc bibliotēkas lasītājas Dzidras Rūsas ierosmes. Sagaidot viņas tēva 100. jubileju, mājās sarīkota izstāde no vecāku jaunības dienu mantām. Daļa no šīm lietām nu ir skatāma Miezītes bibliotēkā.

Lasīt tālāk

Ķirbīšu saiets Staļģenes bibliotēkā

Līdz 25.oktobrim Jaunsvirlaukas pagasta Staļģenes bibliotēkā apskatāma šajā rudenī izaugušo, dažādu šķirņu ķirbju izstāde. Tie auguši tepat Staļģenē - bibliotēkas vadītājas Lienas un lasītāju Edītes Briedes un Rolanda Ķinču dārzos.

Lasīt tālāk

Tautasdziesmu dziedāšanas vakars "Veļu laiks"

15. oktobrī pulksten 18:00 Jelgavas Zinātniskā bibliotēka aicina uz tautasdziesmu dziedāšanas vakaru "Veļu laiks". Uz kopīgu dziedāšanu aicināts ikviens, kam patīk dziedāt, dungot un būt kopā. Par tautasdziesmu un latviskās dzīvesziņas pasākumiem šajā rudens - ziemas periodā gādās folkloras kopas "Dimzēns" vadītāja Velta Leja. Līdz var paņemt cienastiņu vai svecīti, ko aizdegt par saviem aizgājušajiem tuviniekiem.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next