Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

Finanšu fitness - palīgs personīgo finanšu plānošanā

Uzkrājumi un rūpes par savām finansēm ir gluži kā vingrošana - ļoti noderīgi, bet dažkārt jāpiespiežas, lai to darītu. Tomēr, atrodot pareizo motivāciju un apņēmīgi ejot uz izvirzīto mērķi, gandarījums par sasniegto var būt milzīgs. 11.martā pulksten 10:00 ikviens interesents ir aicināts uz Jelgavas Zinātnisko bibliotēku, kur Nordea bankas finanšu treneri vadīs lekciju, par to kā plānot savas personīgās finanses un kā motivēt sevi krāt.

Lasīt tālāk

CHINESE DATABASES Jelgavas pilsētas bibliotēkās

Līdz 1.aprīlim pilsētas bibliotēkās pieejams Ķīnas un arābu akadēmisko resursu datubāzu izmēģinājums – Chinese databases.

Lasīt tālāk

Aspazijas 150.dzimšanas dienas pasākums

8.martā pulksten 14:00 Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā notiks Aspazijas 150.dzimšanas dienas pasākums. Pasākuma laikā dzeja skanēs latviešu, krievu un angļu valodā Aijas Magones, Ņinas Ņeznamovas un Agneses Zeltiņas izpildījumā. Uz pasākumu aicināts ikviens interesents!

Lasīt tālāk

Poēma par Tēvzemi un Tālo Ziemeļu balādes

Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas galerijā līdz 27.martam aplūkojama Nikolaja Malcenieka akvareļu un miniatūru izstāde "Poēma par Tēvzemi un Tālo Ziemeļu balādes". Mākslinieks , gleznojis galvenokārt savas dzimtās zemes ainavas - Saukas apkārtni, dzimtās “Rutku’’ mājas. Daudzi no viņa darbiem ir tik miniatūri, ka tie skatāmi ar lupu. Bibliotēkā iespējams iepazīties arī ar Nikolaja Malcenieka dzīves gājumu un daiļradi.

Lasīt tālāk

Jauno grāmatu diena 19.martā

Katra mēneša trešajā ceturtdienā Zinātniskās bibliotēkas lasītavā notiek Jauno grāmatu diena. Tā ir lieliska iespēja iepazīties ar visiem pēdējā mēneša laikā saņemtajiem jaunumiem, kā arī pieteikties rindā populārāko grāmatu saņemšanai uz mājām.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next