Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@jzb.jelgava.lv

Ziņas

Sākot ar septembri – izmaiņas pilsētas bibliotēku darba laikā

Sākoties rudens periodam, bibliotēka atgriežas pie ierastā darba laika. Darbadienās no 10:00-19:00, kā arī svētdienās no 10:00-17:00. Lasītāji ir aicināti izmantot bibliotēkas piedāvātās iespējas - paņem grāmatu uz mājām, lasi bibliotēkas telpās, izmanto WI-FI, nāc uz bibliotēku ar bērniem un iemāci viņiem lasītprieku vai ļauj izpausties mākslinieka talantam mūsu bērnu stūrītī, kā arī seko līdz aktivitātēm mūsu mājaslapā par rīkotajiem pasākumiem un aktualitātēm.

Lasīt tālāk

Jauno grāmatu diena 17.septembrī

Katra mēneša trešajā ceturtdienā Zinātniskās bibliotēkas lasītavā notiek Jauno grāmatu diena, kad var apskatīt visus pēdējā mēneša jaunieguvumus, kā arī pieteikties rindā populārāko grāmatu saņemšanai uz mājām. Šoreiz, 16.jūlijā, tās ir vairāk nekā 80 grāmatas.

Lasīt tālāk

E-prasmju skola

Swedbank sadarbībā ar Jelgavas Zinātnisko bibliotēku aicina iedzīvotājus uz Swedbank “E-prasmju skolas” apmācībām. Tajās ikviens varēs uzzināt, kā izmantot e-risinājumus, kas ir ātrāki, ērtāki un finansiāli izdevīgāki, savu ikdienas finanšu lietu kārtošanai. Tikšanās notiks 23.septembrī pulksten 11:00 Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas Mācību klasē. Pieteikties iespējams bibliotēkas Informācijas centrā, garderobē vai pa telefonu 63046713. Vietu skaits ierobežots.

Lasīt tālāk

Kaspara Gobas izstāde "Rīgas salas"

Līdz 30.septembrim Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas izstāžu galerijā iespējams aplūkot Kaspara Gobas dokumentālo fotogrāfiju izstādi „Rīgas salas. ” Izstāde ir mākslinieka atgriešanās dokumentālajā fotogrāfijā pēc vairāk nekā 10 gadu pārtraukuma, kura laikā Kaspars darbojās dokumentālā kino jomā. Izstādē apskatāmie darbi ir daļa no plašākas fotogrāfiju sērijas grāmatai Rīgas salas, kas saņēma Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas balvu kā 2014. gada Labākais foto albums.

Lasīt tālāk

SENĀ JELGAVA rakstos un attēlos

Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas lasītavā apskatāma unikāla izstāde no kolekcionāra Jāņa Vilka krājuma – grāmatas un attēli par seno Jelgavu (Mītavu); visvecākie izdevumi datēti ar 18.gadsimta sākumu. Daudzas no izstādē eksponētajām grāmatām nav pieejamas nevienā Jelgavas bibliotēkā, dažu nav arī lielākajās Latvijas bibliotēkās.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next